Změny ve vedení KVZ Staré Brno

Dne 28. 11. 2019 se uskutečnila výroční schůze KVZ Staré Brno, na které proběhly změny ve vedení klubu. Novým předsedou klubu se stal por. AZ Ing. Bohuslav Máša a tajemnicí se stala Ing. Silvie Čermáková.

Výroční členská schůze KVZ Staré Brno

Chtěli bychom informovat všechny členy KVZ Staré Brno, že se ve čtvrtek dne 28. 11. 2019 v 17:00 hod. uskuteční výroční schůze klubu, která se bude konat v Komunitním Centru pro Válečné Veterány na ul. Vodova v Brně. Komunitní centrum se nachází pod koupalištěm Dobrák v areálu Univerzity obrany viz přiložená mapa. Účast všech členů je nutná!

Místo konání výroční schůze KVZ Staré Brno

Aktualizace webových stránek KVZ Staré Brno

Dnešním dnem byly aktualizovány webové stránky KVZ Staré Brno. Omluvte ještě některé nedostatky. Na opravách a vylepšení se neustále pracuje. V případě naleznutí nějakých nedostatků či návrhů na zlepšení nás neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář, který naleznete zde, případně v záložce kontakty.

Doufáme, že se Vám na našich stránkách líbí a že je budete navštěvovat pravidelně. Budeme se na Vás těšit na některém ze střeleckých závodů, které pořádáme.

Tým KVZ Staré Brno

4. ročník střelecké soutěže Pohár Staré Brno 2018

Náš Klub vojáků v záloze Staré Brno připravil již 4. ročník střelecké soutěže s mezinárodní účastí „Pohár Staré Brno 2018“. Závod se konal 1. – 3. června 2018 na střelnici Drahany a byl již tradičně určen vojákům v záloze a příslušníkům Aktivních záloh AČR, včetně členů Československé obce legionářské a rezervistů zahraničních armád NATO.

Pokračovat ve čtení „4. ročník střelecké soutěže Pohár Staré Brno 2018“